Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2015-04-17 07:22:13

 A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    április 18., szombat:
    ---------------------
    Akadályfutás
    Spartan Race, Hungaroring 9.00

    Asztalitenisz
    Női Extraliga:
Soltvadkerti TE - MTK-Dunakeszi Utánpótlás KSE 11.00
    Férfi Extraliga:
Floratom Szeged AC Probart I. - Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. 11.00
Pénzügyőr SE II. - BVSC-Zugló Sportiskola I. 13.30
PTE-PEAC I. - Komló Sport Kft. I. 15.00
Pénzügyőr SE I. - Nyírbátori ASE I. 18.00

    Jégkorong
    U18-as divízió I/A-vb, Debrecen, 5. (utolsó) forduló: 
Magyarország-Franciaország 16.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I, középszakasz:
    felsőház: Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt 18.00 Soproni Sördögök-Kaposvári KK 18.00     középház: Falco-Trend Optika KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00 TLI-Alba Fehérvár - Egis Körmend 18.00 
    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 24. forduló:
MTK Budapest-Győri ETO FC 14.00
Szombathelyi Haladás-Ferencváros 16.00
PMFC-Matias - Budapest Honvéd 18.30
Dunaújváros Pase-Puskás Akadémia 18.30 
DVSC-TEVA - Paksi FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 24. forduló:
Ajka-Szolnoki MÁV FC 17.00  
Vasas-Szeged 18.00  
Kaposvári Rákóczi-Békéscsaba 19.00 
Mezőkövesd Zsóry FC-Cegléd 19.00  
Gyirmót-Soroksár 19.00

    Röplabda
    Férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés:
FINO Kaposvár - Gorter Kecskemét RC 17.00
    a 3. helyért, 1. mérkőzés: 
Vegyész RC-Kazinbarcika - Dági KSE 17.30
    a 9-12. helyért:
SZESE-Győr - VANNET PTE-PEAC 14.00
Szolnoki Főiskola RKSI - DEAC 16.00
    Női NB I, a 9-12. helyért:
ALBRECHT MVSC MVSI – Palota RSC 17.00

    Szabadidősport
    30. Telekom Vivicittá városvédő futás - Telekom Minicittá (2,5 km), Telekom Vivicittá 3 fős váltó (3x2 km), gyaloglás (2,5 km), családi futás (700 m), Margitsziget, 11.00

    Vízilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, főtábla, 9. forduló:
    B csoport: 
Szolnoki Dózsa-Közgép VSC - Spandau 04 (német) 18.00

    április 19., vasárnap:
    ----------------------
    Asztalitenisz
    Férfi Extraliga:
Félegyházi ASI - BVSC-Zugló Sportiskola I. 11.00
Floratom Szeged AC Probart I. - Nyírbátori ASE I. 11.00

    Karate
    WKF Formagyakorlat országos bajnokság, Mogyoród 10.00
    
    Kézilabda
    Férfi BL, negyeddöntő, visszavágó:
MKB-MVM Veszprém - PSG (francia) 17.30
    Férfi NB I, középszakasz, az 1-6. helyért:
Balatonfüred - Orosháza-Linamar 15.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I, középszakasz, alsóház:
FAIRIUM JKSE-MAFC 18.00

    Küzdősport
    Bajnokok Éjszakája küzdősport gála (Morrison's 2, V., Szent István krt. 11.) 17.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 24. forduló:
Diósgyőri VTK-Videoton FC 14.00
Újpest FC-Lombard Pápa Termál FC 18.30
    Merkantil Bank NB II, 24. forduló:
Balmazújváros-Szigetszentmiklós 17.00

    Röplabda
    Női NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
TEVA Gödöllői RC – Linamar-BRSE 18.00 
Vasas-Óbuda – UTE 18.00

    Szabadidősport
    30. Telekom Vivicittá Városvédő Futás - Vivicittá (10 km), Midicittá (7 km), Vivicittá félmaraton, Margitsziget, 9.00