Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-04-17 07:18:55

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 17., péntek:
    --------------------
    Duna
18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus FC-Kecskeméti TE

    Duna World
22.25: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Kalászi Sportcsarnok

    Sport 2
13.35: Lóverseny, futam
18.30: Jégkorong, KHL, döntő, 4. mérkőzés

    Eurosport
15.00 és 18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Tbiliszi
21.00: Ökölvívás, profi Európa-bajnoki címmérkőzés, El Mousaoui-Witter

    Eurosport 2
11.45: Labdarúgás, ausztrál liga, Collingwood FC-St. Kilda FC    
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Mönchengladbach

    Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, negyeddöntők
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille
 
    Digisport 2
13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, Moto3 1. szabadedzések
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Anadolu Efe
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olympiakosz

    április 18., szombat:
    ---------------------
    
    Duna
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Győri ETO FC
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés

    Duna World
17.45: Kosárlabda, férfi NB I

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Ferencváros
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Paksi FC

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valencia
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Málaga

    Sport M
13.55: Lóverseny, ügető, 13. versenynap
17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Spandau

    SportKlub
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Cesena

    Eurosport
9.00, 12.00 és 15.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Tbiliszi
16.45 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-San Jose Earthquakes
11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.00: Autósport, LG FIA túraautó-világbajnokság, Marrákes
15.00 és 20.30: Motorsport, World Endurance bajnokság, Le Mans
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-VfB Stuttgart

    Digisport 1
4.00: Ökölvívás, ESPN Friday Nights Fights     
13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés    
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Southampton    
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio 

    Digisport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo     
19.10: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
20.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - ZF-Eger 

    április 19., vasárnap:
    ----------------------
    
    Duna
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

    Duna World
13.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Videoton FC

    Sport 1
3.00: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Arlington, Terence Crawford-Thomas Dulorme
13.00: Jégkorong, divízió 1-es világbajnokság, Krakkó, Magyarország-Japán
15.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, elődöntő, Aston Villa-Liverpool
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Córdoba
21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Cleveland Cavaliers-Boston Celtics

    Sport 2
12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Betis-Real Zaragoza
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax Amsterdam-NAC Breda
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Lombard Pápa

    Sport M
13.55: Lóverseny, galopp, 2. versenynap

    SportKlub
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli

    Eurosport
10.30, 11.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Hollandia: 1. futam
12.15, 17.00 és 18.00: Autósport, LG FIA túraautó-világbajnokság, Marrákes
14.00: Kerékpár, Amstel Gold verseny, Hollandia
20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
7.00 és 14.00: Motorsport, World Endurance bajnokság, Le Mans
11.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hamburger SV
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-FC Schalke 04
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New England Revolution

    Digisport 1
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United
17.15: Kézilaba, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, MKB-MVM Veszprém - PSG Handball
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Kiel - MOL-Pick Szeged
22.25: Autósport, IndyCar, Streets of Long Beach 

    Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
17.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, futam
19.10: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto2, futam     
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan