Auguszta napja van. | 2024.03.29

Bőcsön is nyert a Barcika - KKSE

2015-04-13 14:41:40

Két hetes szünet után folytatódott a kézilabda NB II-es bajnokság. A Kazincbarcika a sereghajtó Bőcs otthonába látogatott, hogy megszerezze újabb győzelmét. Az első félidőben teljesen kiegyenlített játék folyt a pályán köszönhetően annak, hogy a barcikai védekezés finoman szólva is hagyott némi kívánni valót maga után. A második félidőre aztán sikerült „összerázni” a csapatot és gyorsan 5-6 gólos előnyre tett szert a Barcika. Innentől fogva már csak az volt a kérdés, hogy mekkora különbségű lesz a győzelem és bár 10 gól is volt közte végül 6 góllal bizonyult jobbnak a KKSE.

Bőcs KSC – Kazincbarcikai KSE 30-36 (16-17)

KKSE: Teremy (kapus) – Steinbinder 4, Saláta 4, Szilágyi Sz. 2, Mészáros 1, Hangos 14, Novák 1. csere: Kornis (kapus), Bíró (kapus) Szilágyi Á. 2, Kovács R. 4, Kovács D. 1, Péntek, Gál, Dobó 1, Nagy 2.

Edző: Závodszky István