Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-04-10 06:54:26

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 10., péntek:
    ------------------
    Duna
15.15: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Soroksár - Mezőkövesd    

    Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 23. forduló, Kecskemét - DVSC-TEVA
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Sheffield
    
    Sport 2
18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Budapest, Magyarország-Ausztria
    
    Sport M
13.35: Lóverseny, futam

    Eurosport
13.00 és 17.15: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga
15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

    Eurosport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hertha BSC 

    Digisport 1
15.55: Motorsport, Moto3, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés
16.50: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés
18.15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, rájátszás, Ferencváros - TiszaVirág Szeged
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, SM Caen-AS Monaco
    
    Digisport 2
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Nyizsnyij Novgorod
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
    
    április 11., szombat:
    ---------------------
    
    Duna
8.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés 13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-MTK Budapest
    
    Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Nyíregyháza Spartacus
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar 
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona
22.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

    Sport M
13.55: Lóverseny, ügető versenynap
    
    Eurosport
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz
17.15: Lovassport, Saut Hermes, Párizs
18.45: Evezés, Oxford vs. Cambridge London
20.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Németország

    Eurosport 2
11.15: Ausztrál futball, Gold Coast Suns-St Kilda FC
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger-VfL Wolfsburg
20.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New York City FC
 
    Digisport 1
11.15: Autósport, F3, Silverstone     
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
16.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Vardar Szkopje
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal    
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Internazionale
22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston
    
    Digisport 2
3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
13.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Celtic     
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Aston Villa
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus     
20.25: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés    
22.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, 4. szabadedzés
22.50: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto3 időmérő edzés 
    
    április 12., vasárnap:
    ----------------------
    Duna
7.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam

    Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC
18.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Uniqa-Euroleasing Sopron - Aluinvent DVTK Miskolc 
    
    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
16.45: Jégkorong, Magyarország-Szlovénia, felkészülési mérkőzés
21.00 Tenisz, ATP-torna, Houston

    Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II-Feyenoord
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Haladás

    Sport M
13.55: Lóverseny, galopp versenynap

    Eurosport 1
8.30: Atlétika, Párizs Maraton
11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon
12.45: Kerékpár, Paris-Roubaix, Franciaország
18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone

    Eurosport 2
10.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon
14.00: Motorsport, Superstock-vb, Aragon
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Werder Bremen
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Orlando City SC

    Digisport 1
10.10: Autósport, F3, Silverstone    
12.55: Autósport, Euroformula Open, Jérez     
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Queens Parks Rangers-Chelsea     
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, PSG - MKB-MVM Veszprém
19.05: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, MOL-Pick Szeged - Kiel
21.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam 

    Digisport 2
10.00: Atlétika, Rotterdam Maraton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City     
19.15: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam     
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sampdoria
22.45: Autósport, IndyCar, NOLA Motorsports Park