Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2015-03-12 07:58:46

 

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    március 12., csütörtök:
    -----------------------

    Duna World
17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc

    Story 4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Napoli-Dinamo Moszkva

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

    Sport 2
17.30: Labdarúgás, KHL, rájátszás, SZKA-Dinamo Moszkva

    Sport M
13.35: Lóverseny, futam

    Eurosport
10.45 és 19.00: Síugrás, világkupa, Trondheim
13.45 és 16.15: Északi összetett, világkupa, Trondheim
14.45: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 2. szakasz
17.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi egyéni

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz
19.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, VfL Wolfsburg-Internazionale
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Fiorentina-AS Roma 
23.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Zenit-Torino    
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Sevilla
23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

    március 13., péntek:
    --------------------

    Duna World
15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, elődöntő

    Duna
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK - PMFC-Matias

    Sport 1
2:30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Cleveland Cavaliers
20:30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo La Coruna
23.55: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Dallas Stars

    Sport M
13.35: Lóverseny, futam

    Eurosport
14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz
17.00: Sílövészet, világbajnokság, női váltó
18.30: Alpesi sí, vk, Are, női óriásműlesiklás, 2. futam
21.00: Ökölvivás, brit bajnokság, Borg-C. Ware

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
17.00: Síugrás, női vb, Oslo
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

    Digisport 1
11.00: Műugrás, vk, Peking
18.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Bastia
22.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 2
11.00: Műugrás, vk, Peking
19.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Olympiakosz-Fenerbahce