Huba napja van. | 2022.08.19 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2015-03-06 07:58:57

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    március 7., szombat:
    --------------------
    Asztalitenisz
    Női Klubcsapatok Szuper Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Postás SE - Budaörsi SC, Róna u. 16.00 

    Atlétika
    12 órás ultrafutó országos bajnokság, Székesfehérvár

    Birkózás
    Kötöttfogású Magyar Nagydíj, Szombathely - 66, 75, 85, 130 kg, selejtezők, elődöntők 8.00, döntők 18.00

    Kézilabda
    Férfi NB I:
    középszakasz, a 7-12. helyért:
Sport36-Komló - B.Braun-Gyöngyös 17.00
Mezőkövesd - Kőnig Trade-Balmazújváros 18.00
    Női NB I:
MTK Budapest - Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Siófok-Galérius Fürdő - Fehérvár KC 18.00
    Női KEK:
    negyeddöntő, 1. mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Blomberg-Lippe (német) 15.00 

    Kosárlabda
    Adria Liga, 24. forduló:
Szolnoki Olaj-Olimpia Ljubljana (szlovén) 19.00
    Férfi NB I:
TLI-Alba Fehérvár - Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00      
FAIRIUM Jászberényi KSE-Marso Nyíregyháza KK 18.00      
MAFC-Soproni Sördögök 18.00      
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 18.00      
Naturtex-SZTE-Szedeák - PVSK-PANNONPOWER 18.00      
Egis Körmend-Atomerőmű SE 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 19. forduló:
Ferencváros-Győri ETO FC 14.00 
Lombard Pápa Termál FC-Dunaújváros Pase 16.00
Kecskeméti TE-Diósgyőri VTK 16.00
PMFC-Matias - Szombathelyi Haladás 16.00
Videoton FC-Nyíregyháza Spartacus 18.30
    Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Cegléd-Szeged 14.30
Soroksár-FGSZ Siófok 14.30
ZTE-Szigetszentmiklós 15.00
Vasas-Balmazújváros 16.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Kaposvári Rákóczi 18.00
Csákvár-Szolnoki MÁV FC 18.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
Dági KSE-Szolnoki Főiskola RKSI 16.00

    Tenisz
    Davis Kupa, euro-afrikai zóna II-es csoport:
Magyarország-Moldova 13.00, Győr, Egyetemi Sportcsarnok

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I:
A Híd-OSC-Újbuda - PVSK-Mecsek-Fűszért, Nyéki uszoda 11.00
Kaposvári VK - FTC 16.00
Szolnoki Dózsa-Közgép VSE - RacioNet-Honvéd 16.00
Valdor-Szentesi VK - KSI SE 18.00
VasasPlaket - Tiszavirág-Szeged-Diapolo, Komjádi uszoda 18.30
UVSE-Hunguest Hotels - BVSC-Wáberer Hungária-Zugló, Hajós uszoda 19.00

    március 8., vasárnap:
    ---------------------

    Birkózás
    Kötöttfogású Magyar Nagydíj, Szombathely - 59, 71, 80, 98 kg, selejtezők, elődöntők 8.00, döntők 13.00

    Jégkorong
    MOL Liga, döntő, 1. mérkőzés:
Miskolci Jegesmedvék - Nové Zámky (szlovák) 18.00

    Kézilabda
    Női BL:
    középdöntő, 2. csoport, 5. forduló:
Győri Audi ETO KC - Baia Mare (román) 19.00 
    Női EHF Kupa:
    negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Érd-Esbjerg (dán) 16.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 19. forduló:
Budapest Honvéd-MTK Budapest 16.30
DVSC-TEVA - Újpest FC 18.30 
    Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Gyirmót-Ajka 17.00

    Röplabda
    Férfi NB I:
Pénzügyőr SE - Vegyész RC-Kazincbarcika 16.00  
MAFC-BME - VANNET PTE-PEAC 16.00 
FINO Kaposvár-DEAC 17.00  
Gorter Kecskemét RC - SZESE-Győr 18.00  

    Tenisz
    Davis Kupa, euro-afrikai zóna II-es csoport:
Magyarország-Moldova 11.00, Győr, Egyetemi Sportcsarnok

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350