Mária napja van. | 2022.08.15 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2014-11-06 07:15:12

 

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 


    november 6., csütörtök:
    -----------------------
    Sport 2
13.35: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Metallurg Magnyitogorszk

    Digisport 1
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Dinamo Zagreb-Red Bull Salzburg
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Napoli-Young Boys 

    Digisport 2
16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécsi 424 - UNIQA Euroleasing Sopron
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, St. Étienne-Internazionale
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló, Everton-Lille

    Story4
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 4. forduló


    november 7., péntek:
    --------------------
    Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Budapest Honvéd-Ferencváros

    Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-San Antonio Spurs
18.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Koreai Köztársaság

    Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, 10. hét, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Warrington Town-Exeter City

    Sport M
13.35: Lósport, futam

    Eurosport 2
9.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, rövidprogram
10.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női rövidprogram
12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi rövidprogram
14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros rövidprogram
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hannover 96

    Digisport 1
8.55: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, első szabadedzés
9.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, első szabadedzés
10.50: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, első szabadedzés
13.05: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, második szabadedzés
14.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, második szabadedzés
15.00: Motorsport, világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, második szabadedzés
20.30: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Lorient

    Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Laboral Kutxa