
Négyszázezer forintot kell fizetnie a Ferencvárosnak
2017-04-28 07:28:36
Négyszázezer forint befizetésére kötelezte a Ferencvárost a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Az MLSZ honlapjának közlése szerint a FTC-t mint visszaesőt a Budafok elleni, szerdai Magyar Kupa-elődöntővel összefüggésben, "a hivatalos személyek parkolási feltételeinek biztosításával kapcsolatos" szabályzati előírások megsértéséért büntették meg.
Régebbi híreink
Képújság
Legfrissebb híreink
13:55
- Remény a devizaalapú hitelcsalások áldozatinak!12:57
- Hat ember ellen emelt vádat az ügyészség, akik gyermekotthonban élőket bántalmaztak11:59
- Miniszteri segítségét kért a bezárt kórházi osztályok újraindításához Sátoraljaújhely polgármestere10:55
- Társadalmi egyeztetésre bocsátotta a kormány az önkormányzatok hipa-többlet befizetési kötelezettségének listáját09:55
- Törlesztette adósságát Magyar Péter08:59
- Orbán Viktor feleségével közös vagyona 4 millió forinttal gyarapodott07:59
- Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása06:57
- Második alkalommal neveznek ki kazincbarcikai rendőrt az ORFK éléreTegnap
- MUISZ: aggasztó, hogy a jogsértő Travel Teachers Kft. a szlovákiai Párkányban új céget alapítottTegnap
- A Gazdasági Versenyhivatal 336 millió forintos bírságot szabott ki tiltott ármegkötés miatt
Mai legolvasottabb hírek
1.
- Második alkalommal neveznek ki kazincbarcikai rendőrt az ORFK élére2.
- Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása3.
- Orbán Viktor feleségével közös vagyona 4 millió forinttal gyarapodott4.
- Törlesztette adósságát Magyar Péter5.
- Társadalmi egyeztetésre bocsátotta a kormány az önkormányzatok hipa-többlet befizetési kötelezettségének listáját
MTI hírfelhasználó
Hasznos linkek





