Andrea napja van. | 2024.04.18

Idegenben sem termett babér – KKSE

2016-03-08 15:24:09

Hajdúnánáson sem sikerült pontot szereznie a kazincbarcikai kézilabdás fiúknak. A két együttes tavaly nagy csatát vívott a dobogóért, ebben az évben viszont egyik csapatnak sem megy igazán jól. Az első félidőben gyorsan magához ragadta az előnyt a borsodi gárda, folyamatosan 4-5 gólos vezetést mutatott az eredményjelző. A második félidőben is jól tartotta magát a Barcika, de az egyre lelkesebben buzdító közönség hatására a nánási legények is egyre jobban játszottak és megkezdték a felzárkózást. Az utolsó percekre kettős emberhátrányba került a Barcika, de egy minimális előnyt még egészen az 59. percig így is tartani tudott, pedig igencsak elbillent a pálya a Hajdúnánás javára, ami főleg a büntető dobások számában mutatkozott meg. (9 hétméterest lőtt a Hajdúnánás, 1-et a Barcika- a szerk.) Az utolsó percben aztán a győztes találatot is megszerezte a Hajdúnánás (hétméteresből)

Hajdúnánás-ROBZOL 2000 KSE – Kazincbarcikai KSE 28-27 (14-18)
Vezette: Tóth, Tóth
200 néző

KKSE: Teremy (kapus) – Kocsis 1, Harkó 3, Szilágyi Sz. 2, Nagy Zs. 4, Hangos 9 (1), Kovács R. 3, csere: Balogh G. (kapus), Ponyi 5, Saláta, Kovács D., Rosocha, Balogh Á, Tóth Á.

Edző: Závodszky István