Gedeon napja van. | 2024.03.28

Női vízilabda ob I - Döntőben a Dunaújváros

2019-04-13 17:51:57

A Dunaújváros bejutott a döntőbe a női vízilabda ob I-ben, miután az elődöntő szombati, harmadik összecsapásán legyőzte a BVSC-t a Komjádi uszodában.

Eredmény, női ob I, elődöntő, 3. mérkőzés: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo 11-10 (4-3, 2-1, 1-3, 1-1 - büntetőkkel: 3-2)
-----------------------------------------------------------------

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-1 a Dunaújváros javára

A két csapat négy negyedben nem bírt egymással, a mérkőzés vége előtt fél perccel a BVSC kiegyenlített (8-8), a döntetlent követő ötméteres-párbajban azonban a Dunaújváros jobban lőtte a büntetőket.
    A másik ágon a címvédő UVSE és az FTC csatázik. Az első mérkőzést az UVSE nyerte, a másodikra viszont csak jövő szerdán kerül sor, mert a címvédő ezen a hétvégén a LEN Kupa négyes döntőjében játszott, ahol második lett.