Auguszta napja van. | 2024.03.29

Egyenlített a Kazincbarcika az elődöntőben

2016-04-09 18:42:35

A Kazincbarcika egyenlített a férfi röplabda NB I elődöntőjében, miután hazai pályán három szettben legyőzte a Kecskemétet.

A másik elődöntőben a címvédő Kaposvár 2-0-ra vezet a Dág ellen, amelyet a második, szombati találkozón három játszmában győzött le idegenben.
    A harmadik mérkőzéseket hétfőn játsszák.

Eredmények:
    elődöntő, második mérkőzések: Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 3-0 (28, 20, 24)
    az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1 Dág KSE - Fino Kaposvár SE 0-3 (-10, -19, -19)
    az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a Kaposvár javára     az 5-8. helyért, második mérkőzések: Pénzügyőr SE-Dunaferr SE 2-3 (15, -22, -18, 22, -14)
    az egyik csapat második győzelméig tartó párharc állása: 1-1 Sümegi RE - MAFC-BME 3-1 (-20, 18, 23, 25)
    az egyik csapat második győzelméig tartó párharc állása: 1-1

később:     a 9-11. helyért: DEAC - Szolnoki Főiskola 18.00