
Több mint ezer liter alkoholos italt találtak a pénzügyőrök Nagylaknál
2024-04-12 12:32:09
Több mint ezer liter alkoholos italt, valamint cigarettát találtak a pénzügyőrök Nagylaknál egy román furgonban - tájékoztatta Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
A közlemény szerint a pénzügyőrök Nagylaknál ellenőriztek egy Írország felé tartó román furgont. A jármű rakterében, kartondobozokba csomagolva több mint ezer liter, házi készítésű bor és rövidital volt bepakolva. A csomagok között bonbonosdobozok is voltak, de ezek csak álcának kellettek, desszert helyett különböző márkájú cigarettát rejtettek. A sofőr úgy nyilatkozott, hogy semmit nem tudott a csomagok tartalmáról.
A járőrök a több mint kétmillió forint értékű alkoholtartalmú terméket és cigarettát lefoglalták, jövedéki törvénysértés miatt eljárást indítottak.
Régebbi híreink
Képújság
Legfrissebb híreink
12:22
- Ezüstérmes a magyar válogatott10:03
- Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében07:59
- Veteránjármű-kiállítást rendeznek EsztergombanTegnap
- Magyar Péter: újra lesz magyar feltámadásTegnap
- Orbán Viktor azt ígéri a magyar-amerikai tárgyalásoknak fél éven belül érezhető lesz az eredményeTegnap
- Este már Jézus feltámadását ünneplik a keresztényekTegnap
- Megkezdte tevékenységét az első greentech és mesterséges intelligencia fókuszú inkubátorTegnap
- Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon04 18.
- Eros Ramazzotti jövő tavasszal az MVM Dome-ban04 18.
- Hetven filmet láthat idén a közönség az Artmozik éjszakáján
Mai legolvasottabb hírek
MTI hírfelhasználó

Hasznos linkek