
Négy és fél év fegyházra ítéltek egy szerb kábítószercsempészt Kiskunhalason
2020-06-08 18:40:00
Jogerősen négy és fél év fegyházra ítélt a Kiskunhalasi Járásbíróság egy szerb férfit, aki jelentős mennyiségű kannabiszt próbált Magyarországra csempészni tavaly - közölte a Kecskeméti Törvényszék hétfőn az MTI-vel.
A kiskunhalasi bíróság előkészítő ülésen jelentős mennyiségű kábítószer birtoklása miatt - a szabadságvesztés mellett - öt évre kitiltotta Magyarország területéről a 27 éves szerb férfit.
A vádlott 2019 áprilisában több mint 9 kilogramm kábítószert próbált saját gépkocsijában Tompára csempészni, de a pénzügyőrök felfedezték az autóban kialakított rejtekhelyet.

Régebbi híreink
Legfrissebb híreink
14:29
- Erdogan: legkevesebb 912 halottjuk van a földrengéseknek13:45
- Alapításának 113. évfordulóját ünnepli a DVTK12:21
- Agrárminisztérium: szigorú minőségi és élelmiszerlánc-biztonsági ellenőrzés az Ukrajnából érkező gabonák esetében11:42
- Klinikai vizsgálat igazolta a fluvoxamin terápia eredményességét a COVID-19 gyógyításában11:21
- Nem téma otthon a gyerekek online élete, pedig beszélni kellene róla – február 7-én tartják a Biztonságos Internet Napját10:55
- Pénzmosással és költségvetési csalással gyanúsítanak egy hajdúszoboszlói wellnes szállódatulajdonost10:30
- Tíz tartományban legkevesebb 284 halottjuk van a törökországi földrengéseknek09:51
- Áprilisban ismét világsztárok a Budapest Ritmón09:31
- KSH: 3,9 százalékkal csökkent a kiskereskedelmi üzletek forgalma decemberben09:16
- Írországban fogták el egy emberkereskedő banda negyedik tagját
Mai legolvasottabb hírek
1.
- Miskolc baloldali polgármestere 2024-ben újrázna, amihez a miskolciaknak is lesz egy-két szavuk!2.
- Jogsi és érvényes forgalmi nélkül furikázott Edelényben3.
- Két ország rendőrei üldözték a bűnözőket az M3-as autópályán4.
- Innováció takaréklángon5.
- KSH: 3,9 százalékkal csökkent a kiskereskedelmi üzletek forgalma decemberben
MTI hírfelhasználó

Hasznos linkek