Márk napja van. | 2024.04.25

Mezőkövesden nyert a KKSE

2015-11-02 10:29:57

Nagyon fontos győzelmet szerzett idegenben a Kazincbarcikai KSE férfi kézilabda csapata. A mezőkövesdi fiatalokból álló csapat eddig remekül szerepel az NB II-es bajnokságban, nem is csoda, hiszen több játékosuk szerepel az NB I-es Mezőkövesd keretében. Nehezen sikerült felvenni a mérkőzés ritmusát és így hamar 3-4 gólos előnyt harcolt ki a Kövesd. Ahogy teltek a percek úgy jött lendületbe a Barcika, különösen a Hangos Dávid, Nagy Zsolt, Harkó Krisztián trió volt nagyon elemében és az ő góljaikkal a félidő végére sikerült átvenni a vezetést. Félidő: 16-17

A második félidőben már a védekezés is egyre jobban összeállt és a kapuban Teremynek is sikerült egy-két bravúrt bemutatnia. A Kövesd több védekezési formációt is kipróbált, de igazán egyik sem működött, így bár tartalékosan állt fel a Barcika, mégis megérdemelten hozta el a két pontot Mezőkövesdről.

Ezzel a győzelemmel kívánnak az Egyesület játékosai, vezetői, szurkolói nagyon sok boldogságot az ifjú apukának, kiváló kapusuknak Teremy Lászlónak, akinek a pénteki napon született meg a kislánya. Gratulálunk.

Mezőkövesdi KC U23 – Kazincbarcikai KSE 27-30 (16-17)
Mezőkövesd Városi Sportcsarnok
Vezette: Alapi, Kovács
100 néző

KKSE: Teremy (kapus) – Steinbinder, Harkó 5, Nagy 5, Szilágyi Á. 4, Hangos 11, Novák 2 csere: Balogh G.(kapus), Lezák (kapus), Pillár 1, Kovács R. 2, Kovács D., Tóth, Balogh Á.,

Edző: Závodszky István