József napja van. | 2024.03.19

1 gólos vereség a rangadón – KKSE

2018-05-02 14:41:53

Szombaton, a még bajnoki címre is esélyes Tiszavasvári vendégeként szerepelt a Kazincbarcikai KSE NB II-es férfi kézilabda csapata. A végletekig kiélezett mérkőzésen elsősorban a csapatok védekezése dominált. Ennek tudható be, hogy viszonylag kevés gól születetett. Az első félidőben a hazaiak 2-3 gólos előnyre tettek szert, amit ugyan sikerült kiegyenlíteni, de aztán újfent a Tiszavasvári akarata érvényesült és így a hazaiak 2 gólos előnnyel mehettek a félidei pihenőre.

A második félidő első harmadában kicsit kapkodva játszott a Barcika, ennek az lett az eredménye, hogy 16-12-re meglépett az ellenfél, majd 18-15 után egy végső hajrát megindítva megfordította az eredményt a borsodi egylet. 18-19-es vezetésnél aztán újfent megtorpant a támadójáték és 3 zsinórban kapott góllal gyakorlatilag eldöntötte a lelkes Tiszavasvári a mérkőzést, az utolsó másodpercekben már csak szépíteni lehetett, így alakult ki a 21-20-as végeredmény.

A Tiszavasvári ezzel a győzelemmel életben tartotta a bajnoki címről szőtt álmait, mely címre jelenleg 3 csapat is esélyes. A Kisvárda, a Kazincbarcika és a Tiszavasvári.

A Kisvárdának egy mérkőzése van:

-          idegenbe játszik majd Kazincbarcikával (05.19)

A Kazincbarcikának három mérkőzése van, sorrendben:

-          hazai pályán fogadja a Hajdúnánást, (05.06.)

-          idegenbe játszik majd a Berettyóújfaluval, (05.12)

-          majd hazai pályán a Kisvárdát fogadja. (05.19)

A Tiszavasvárinak szintén három mérkőzése van:

-          hazai pályán fogadja a Nyírbátort, (05.05.)

-          hazai pályán fogadja a Füzesabonyt, (05.12)

-          idegenbe játszik majd a Hajdúböszörménnyel. (05.20.)

Izgalmas hajrára készülhetünk ;)

Tiszavasvári SE – Kazincbarcikai KSE 21-20 (12-10)

Tiszavasvári, Városi Sportcsarnok
vezette: Katona, Konyári

KKSE: Teremy (kapus) – Hajdú 1, Hangos 7, Csörgő 1, Szilágyi 1, Orosz 5, Tóth 1, csere: Balogh G. (kapus), Fodor (kapus), Koscsó 3, Kocsis Cs., Kovács R. 1, Balogh Á., Saláta, Novák, Dobó

Játékos-edző: Kocsis Csaba

Kocsis Csaba: Vérbeli rangadót játszottunk, ami nüanszokon múlott . Kezünkben volt a győztes ziccer, elhibáztuk, az ellenfelünk belőtte! Tartom magam továbbra is, 1 gólos győzelem, 1 gólos vereség az edzőé! Sorsunk továbbra is a kezünkben van, bár ezen a meccsen csak másodikok lettünk!

Legközelebb május 6-án vasárnap láthatják a barcikai fiúkat, méghozzá a Don Bosco Sportközpontban 18 órától látják vendégül a Hajdúnánás csapatát. (előtte 16 órától ifjúsági mérkőzés)