Tekla napja van. | 2017.09.23 | MNB középárfolyam: CHF: 266.80 | EUR: 309.84 | USD: 258.42 |

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-03-22 07:29:39

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 22., szerda:
    --------------------

    M4 Sport
17.00: Jégkorong, MOL Liga, 5. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest
20.30: Vízilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Pro Recco - ZF-Eger 

    Sport 1
 0.00: Kosárlabda, NBA, Toronto Raptors-Chicago Bulls
17.30: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Anglia

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.45: Vízilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép - Brescia
20.30: Kosárlabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Monaco-Sassari

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
12.00: Curling, női vb, Németország-Dánia
15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 3. szakasz

    Eurosport 2
14.30: Kerékpár, World Tour-verseny, Belgium
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, elődöntő, 3. mérkőzés
20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, elődöntő, 3. mérkőzés, Pamesa Valencia-Hapoel Jerusalem

    Digisport 1
17.45: Vízilabda, férfi Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés, Digi-Oradea - FTC-PQS
19.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda - Spandau
21.10: Tenisz, WTA-torna, Miami

    Digisport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

    Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Darussafaka Dogus Istanbul
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Olympiakosz

    március 23., csütörtök:
    -----------------------
    
    M4 Sport
15.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország-Oroszország
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-PVSK

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 8. állomás

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
11.00: Síugrás, világkupa, Planica
16.00: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz
17.30: Labdarúgás, U20-as barátságos mérkőzés, Németország-Svájc
20.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, VfL Wolfsburg-Olympique Lyon

    Eurosport 2
12.00: Curling, női vb, Oroszország-Kína

    Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

    Digisport 2
 2.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

    Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Panathinaikosz 

    Spíler TV
 0.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Toronto Maple Leafs
 3.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Edmonton Oilers