Szabolcs napja van. | 2017.07.28 | MNB középárfolyam: CHF: 272.82 | EUR: 305.31 | USD: 260.30 |

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2017-03-10 08:15:39

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    március 11., szombat:
    ---------------------
    Atlétika
    Mezeifutó országos bajnokság, Kecskemét 11.00

    Kézilabda
    - Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. (utolsó) forduló, A csoport:
Telekom Veszprém - Flensburg-Handewitt (német) 17.30
    - Női Bajnokok Ligája, 2. csoportkör, 6. (utolsó) forduló, 1. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Buducnost Podgorica (montenegrói) 15.00
    - Férfi NB I:
CYEB Budakalász - Orosházi FKSE-Linamar 18.00
Váci KSE-B.Braun Gyöngyös 18.00
Sport36-Komló - MOL-Pick Szeged 18.00
Eger SBS Eszterházy-Csurgói KK 18.00
    - Női NB I:
Budaörs-MTK Budapest 18.00
Érd - Kisvárda Master Good 18.00
Alba Fehérvár KC-Siófok KC 18.00

    Kosárlabda
    - Férfi NB I:
MAFC - KTE-Duna Aszfalt 17.30
Egis Körmend - JP Auto-JKSE 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE 18.00
Sopron KC - PVSK-PANNONPOWER 18.00
Szolnoki Olaj KK-Alba Fehérvár 18.00
    - Női NB I:
BEAC Újbuda - PINKK-Pécsi 424 15.00
ZTE Női Kosárlabda Klub - PEAC-Pécs 17.00
Vasas Akadémia-VBW CEKK CEGLÉD 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc-UNIQA Sopron 18.30

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 23. forduló:
Videoton FC-Diósgyőri VTK, Felcsút 15.30
Debreceni VSC-Paksi FC 15.30
MTK Budapest-Vasas 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC 15.30
Ferencváros-Swietelsky Haladás 18.00
Újpest FC-Budapest Honvéd 18.00

    Röplabda
    Férfi NB I, alsóházi rájátszás, Sümeg:
PTE-PEAC C-DOKI - Sümegi RE 12.00                    
DEAC - PTE-PEAC C-DOKI 14.00
Sümegi RE-DEAC 16.00

    Súlyemelés
    Savaria Kupa Tóth Géza emlékverseny, Szombathely 16.30

    Torna
    Férfi csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest, Tornacsarnok 10.00

    március 12., vasárnap:
    ----------------------

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Vasas Budapest-Kaposvári KK 16.00
Falco KC Szombathely-Zalakerámia ZTE KK 18.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:
BFC Siófok-Nyíregyháza Spartacus 12.30
SZEOL SC-Soroksár SC 14.30
Cigánd SE-Budaörs 14.30
Vác FC-Ceglédi VSE, Dunaújváros 14.30
Mosonmagyaróvári TE-Dorogi FC 14.30
Kisvárda-Kozármisleny 14.30
Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC 17.00
FC Csákvár-Balmazújváros 17.00
ZTE FC-Szeged 2011 17.00
Swietelsky-Sopron - Puskás Akadémia 17.00

    Röplabda
    - Férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés:
Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 18.00

    - Női NB I:
Palota RSC - TFSE 16.00
Budaörsi DSE - Jászberényi RK 17.00
MTK Budapest - Fatum Nyíregyháza 17.00
UTE - Vasas Óbuda 17.00