Piroska napja van. | 2018.01.18 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2017-02-02 07:32:58

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 2., csütörtök:
    ----------------------
    M4 Sport
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Zalaegerszeg-Szolnok
18.55: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Orli Znojmo

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, Newcastle

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam 

    Eurosport 1
 8.00: Téli Universiade, sílövészet, férfi spint, Almati
 9.30: Téli Universiade, sílövészet, női sprint, Almati
10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny, 3. szakasz
12.30: Téli Universiade, műkorcsolya, női kűr, Almati
15.00: Kerékpár, Valenciai körverseny
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

    Eurosport 2
10.00 és 15.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Olimpiakosz
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona
20.55: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Celta Vigo-Alavés

    Digisport 2
 6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-CSZKA Moszkva
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milan-Darussafaka Dogus Istanbul

    Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Maccabi Fox Tel Aviv

    február 3., péntek:
    ------------------
    M4 Sport
17.45: Röplabda, női NB I, Újpest-Békéscsaba
20.45: Futsal, NB I, Ferencváros-Dunaferr

    Sport 1
 4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clipers-Golden State Warriors

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
15.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA Szentpétervár

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam 

    Eurosport 1
 8.00: Téli Universiade, alpesi sí, női óriásműlesiklás, 2. futam, Almati
 9.00: Téli Universiade, sílövészet, férfi üldözéses verseny, Almati
11.00: Sífutás, Világkupa, Pjongcsang, férfi és női sprint
15.00: Kerékpár, Valenciai körverseny
17.45: Síugrás, világkupa, Oberstdorf, selejtező
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

    Eurosport 2
 7.00: Téli Universiade, sílövészet, női üldözéses verseny, Almati
10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny, 4. szakasz
14.00: Sznúker, Német Masters, Berlin
18.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Bayer Leverkusen
22.30: Hódeszka, világkupa, Mammoth

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Olympique Marseille 

    Digisport 2
 6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid

    Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Anderlecht

    Spíler TV
 1.05: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Montréal Canadiens
 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-San Jose Sharks