Zoltán napja van. | 2018.06.23 | MNB középárfolyam:

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

2016-12-16 08:03:45

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    december 17., szombat:
    ----------------------
    ASZTALITENISZ
    Női ETTU Kupa, nyolcaddöntő: Budaörsi 2i SC-GDCS Juncal (portugál) 17.00

    GYORSKORCSOLYA
    Sprint országos bajnokság, Városligeti Műjégpálya 9.00

    JÉGKORONG
    MOL Liga: 
Fehérvári Titánok-HK Beograd (szerb) 17.30

    KÉZILABDA
    Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy - Mezőkövesd 18.00
Csurgó - Orosháza-Linamar 18.00

    KOSÁRLABDA
    Férfi NB I:
Atomerőmű SE - PVSK-Pannonpower 18.00
Kaposvári KK-Szolnoki Olaj KK 18.00
Alba Fehérvár-Egis Körmend 19.45
    Női NB I:
BEAC Újbuda-Atomerőmű KSC Szekszárd 16.00
MTK-Budapest - PINKK-Pécsi 424 18.00

    ÖKÖLVÍVÁS
Felix Promotion profi gála, Budakalász 19.00

    RÖPLABDA
    Férfi NB I:
Juniorválogatott-Vegyész RC Kazincbarcika 14.00                   
Juniorválogatott-Szolnoki RKSI 17.00    
    Női NB I:
Palota RSC - Fatum-Nyíregyháza 16.00                    
Budaörsi DSE-UTE 17.00

    SZABADIDŐSPORT
    Decathlon FitAréna (BOK Csarnok) 8.05

    VÍZILABDA
    BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Tüskeuszoda):
A-Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger 16.00
Szolnoki Dózsa-Közgép - RacioNet-Honvéd 17.45

    december 18., vasárnap:
    -----------------------
    ASZTALITENISZ
    Női Bajnokok Ligája, C csoport: Szekszárd AC-ALCL TT Grand-Quevilly (francia) 16.00

    GYORSKORCSOLYA
    Sprint országos bajnokság, Városligeti Műjégpálya 10.00

    JÉGKORONG
    MOL Liga:
Fehérvári Titánok-UTE 17.30
Ferencváros-DVTK Jegesmedvék 18.00

    KOSÁRLABDA
    Férfi NB I:
KTE-Duna Aszfalt - JP Auto-JKSE 12.00
Vasas Budapest - Naturtex-SZTE-Szedeák 16.00
    Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr-Vasas Akadémia 17.00
ZTE NKK-Aluinvent DVTK Miskolc 17.00
PEAC-Pécs - UNIQA Sopron 18.00

    RÖPLABDA
    Férfi NB I:
Juniorválogatott-Dunaferr SE 11.00                    
Juniorválogatott-Sümegi RE 14.00
    Női NB I:
Vasas Óbuda - MTK-Budapest 17.00

    VÍZILABDA
    BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Tüskeuszoda):
Döntő 18.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350