Piroska napja van. | 2018.01.18 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-11-30 07:37:46

 A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 30., szerda:
    ---------------------
    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Puskás Akadémia FC-FTC 
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Jug Dubrovnik-Eger

    Sport 1
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC - Szolnoki Dózsa-Közgép

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Avtodor Szaratov-Le Mans

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, nyolcaddöntő
17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország

    Eurosport 2
17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Himki-Alba Berlin
20.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Málaga

    Digisport 1
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szolnoki Dózsa-Közgép
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Southampton

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Real Madrid-Cultural Leonesa
21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Hércules-FC Barcelona

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice
21.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester United-West Ham United

    december 1., csütörtök:
    -----------------------
    M4 Sport
17.45: Röplabda, női NB I, Nyíregyháza-Vasas

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, 4. forduló, Uni Győr - Wisla Can-Pack
22.45: Úszás, amerikai bajnokság

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
1.00: Labdarúgás, MLS, elődöntő, Toronto FC-Montreal Impact
17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi egyéni
20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, nyolcaddöntő, York

    Digisport 1
18:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Bologna-Verona

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Genoa-Perugia
20.00: Labdarúgás, Király Kupa, Real Valladolid-Real Sociedad
22.00: Labdarúgás, Király Kupa, Racing Santander-Athletic Bilbao

    Digisport 3
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv - Anadolu Efes

    Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-San Jose Sharks