Illés napja van. | 2018.07.20 | MNB középárfolyam:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-04-01 06:20:56

 A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 1., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
12.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés
16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 2. szabadedzés
18.57: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Jászberény-Békéscsaba
    
    Sport 1
17.00: Cselgáncs, GP-verseny, Samsun

    Sport 2
13.00: Lósport, futam
21.00: Futsal, spanyol bajnokság, Zaragoza-Peníscola RehabMedic

    Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston, páros rövidprogram
    
    Eurosport 2
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Pogon Szczecin
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Wolfsburg

    Digisport 1
13.55, 14.50 és 15.50: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
17.45: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, MVM Veszprém-Meskov Breszt
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

    Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga

    Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Real Madrid

    április 2., szombat:
    --------------------
    M4 Sport
 0.45: Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság, Boston, férfi kűr
13.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Ferencváros
20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Újpest

    Sport 1
13.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare-Buducnost Podgorica
14.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Győri ETO
17.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-Larvik
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid

    Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia
22.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Callum Smith-Hadillah Mohoumadi

    Sport M
13.00 és 17.00: Lósport, futam

     Eurosport 1
 8.30 és 14.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország
19.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Boston, páros kűr

    Eurosport 2
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország
14.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Werder Bremen
21.30: Curling világbajnokság, férfiak, Kanada-Finnország
23.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Philadelphia Union

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő
10.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Chelsea
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli

    Digisport 2
13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nice
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő
22.00: Ökölvívás, ESPN Premier Boxing Champions

    Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts
16.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard
17.30: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
18.25: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
20.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, időmérő edzés

    április 3., vasárnap:
    ---------------------
    M4 Sport
 1.00: Műkorcsolya-világbajnokság, Boston, női kűr
12.15: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, futam
15.05: Vízilabda, olimpiai selejtezőtorna, férfiak, Trieszt, Magyarország-Franciaország
16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad
23.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers

    Sport 2
13.30: Autósport, TRC-sorozat, Szahír
16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PEC Zwolle

    Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 8.30: Atlétika, Párizs Maraton
11.15: Motorport, Supersport-vb, Aragon
12.00 és 17.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, futam
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon
14.00: Kerékpár, Flandriai körverseny
17.00: Auósport, FIA túraautó-világbajnokság, Le Castellet

    Eurosport 2
 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, döntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hertha Berlin
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-1. FC Köln
20.30: Műkorcsolya-világbajnokság, Boston, gála

    Digisport 1
 0.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, futam
 3.10: Autósport, IndyCar, Phoenix
10.25: Autósport, Formula-3, Paul Ricard, 3. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Southampton
16.25: Kézilabda, SEHA Liga, a 3. helyért
18.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

    Digisport 2
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Everton
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

    Digisport 3
 0.05: Labdarúgás, argentin bajnokság
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan
17.55, 19.15 és 20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP