Tivadar napja van. | 2024.04.20

Bragmayer Zsanett hatodik lett Ecuadorban

2018-10-22 16:01:00

Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a hatodik helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának ecuadori állomásán Salinasban.

A verseny honlapjának tájékoztatása szerint Bragmayer 58:55 perces eredménnyel ért célba, és mindössze 36 másodperccel maradt el a győztes ukrán Julia Jelisztratovától (58:19 p). A női verseny másik magyar indulója, Sántosi Gréta 1:01:54 órás eredménnyel a 64 fős mezőnyben a 48. lett.
    A férfiaknál Faldum Gábor 52:41 perc alatt teljesítette a - 750 méter úszásból, 20 kilométer kerékpározásból és öt km futásból álló - távot, és a tizedik lett, míg Tóth Tamás 54:17 perces eredménnyel a 45. helyen végzett a 67 fős mezőnyben. A férfiaknál 53-an értek célba, elsőként a spanyol David Castro Fajardo (52:21 p).